Перевірка індивідуального податкового номеру іпн онлайн Україна

Кожен громадянин в Україні отримує свій індивідуальний податковий номер іпн УкраїнаІндивідуальний податковий номер в Україні (іпн Україна) складається з 10 цифр. Отримати деяку інформацію по індивідуальному податковому номеру іпн онлайн Україна можна отримати знаючи принципи внесення інформації по іпн фізичної особи в Україні. Знаючи ідентифікаційний код можна отримати інформацію онлайн про дату народження власника іпн фізичної особи, стать власника іпн фізичної особи, а також чи існує саме така комбінація іпн в Україні.

За допомогою цього сервісу Ви зможете швидко перевірити онлайн чи існує в Україні певний ідентифікаційний код, перевірити чи співпадають дати народження надані фізичною особою і отриманій інформації по іпн фізичної особи в Україні онлайн, чи співпадає стать з інформацією отриманої за ідентифікаційним кодом з інформацією по  іпн фізичної особи в Україні.

Для перевірки іпн онлайн в Україні вам необхідно ввести ідентифікаційний код Україна і ви зможете отримати інформацію по іпн онлайн фізичної особи таку як дату народження власника ідентифікаційного номера іпн в Україні, стать власника ідентифікаційного номера іпн в Україні, і чи існує взагалі такий ідентифікаційний номер іпн в Україні.

Швидка перевірка іпн онлайн в Україні.

ІПН Україна - це індивідуальний податковий номер. ІПН України видається як фізичним особам - громадянам України, так і нерезидентам. ІПН України містить в собі зашифровану інформацію про власника ІПН України.

Ви можете завантажити програму, призначену для пошуку індивідуального податкового номера ІПН, виданого в Україні за датою народження, перевірки існування коду ІПН України, а також отримання даних про власника коду ІПН України.

Для пошуку коду ІПН за датою народження необхідно ввести дату народження і в результаті отримати список коректних кодів ІПН, які відповідають даті народження.

Для перевірки коду ІПН України на предмет його існування необхідно ввести код ІПН, і програма видасть зашифровані в коді дані про фізичну особу, а також вкаже існує даний код ІПН України або ні.

Програму для пошуку ІПН України за датою народження можливо завантажити за посиланням пошук ІПН України за датою народження.

УВАГА!

Перевірка ІПН проводиться на відповідність коду алгоритму, за допомогою якого мав бути виданий код ІПН в податкових органах. Не рідкісні випадки, коли співробітники податкових органів вносять помилкові дані при видачі ІПН, в таких випадках ІПН не розшифровується алгоритмом як вірний і видає ті дані, які зашифровані в коді згідно правильного алгоритму.

У цих випадках однозначно істинним кодом ІПН фізичної особи є той код, який фізична особа отримала в податкових органах (довідка про присвоєння коду ІПН) а не той, який видає наш сервіс на відповідність коду правильному алгоритму видачі ІПН.

У разі, якщо Вам видали в податковій код, який на нашому сайті видає не вірні дані, і Ви хочете, щоб наш сервіс видавав потрібні дані - присилайте відскановане зображення оригінала коду ІПН виданого податковою в кольоровому вигляді на адресу registracijaooo.ukr@gmail.comми внесемо зміни в НАШ АЛГОРИТМ в найкоротші терміни.

Посилаючи копію коду Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, згідно Закону України "Про захист персональних даних".

Спасибі за розуміння.